26 жовтня біля села Миронівка Шахтарського району учасники козачого пошуку «Міуський фронт» знайшли дві авіабомби часів Великої вітчизняної війни. Як пояснив отаман козачого пошуку єсаул Ігор Кутєпов, вони розшукують останки бійців Радянської армії, які загинули у цих місцях, де проходили інтенсивні бої,  і не були поховані. Він згоден із думкою, що війна закінчується лише тоді, коли похований останній солдат. В той день пошукова група йшла за трактором, який орав поле. Час від часу  трактор викопував з землі людські кістки. Так само він викопав і дві авіабомби кожна вагою по 100 кілограмів. Ігор Кутєпов в ту ж мить зателефонував на 01. Трактор зупинився, козаки організували охорону місця небезпечної знахідки.
«Піротехніки МНС розпізнали у старих боєприпасах бомби ФАБ-100», - сказав Олег Кушнірук, начальник ПДПЧ-58 Шахтарського міського управління ГУ МНС, - «вибухонебезпечні предмети вилучені та знешкоджені». За словами Ігора Кутєпова, козача пошукова група з початку року знайшла вже більше 200 вибухонебезпечних предметів часів війни.

Також, 28 жовтня у Шахтарському районі в полі поблизу с. Степанівка    Групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління МНС України в Донецькій області знешкоджено протитанкову міну, 2 ручні гранати, гранату Ф-1, 4 підствольні гранати.