23 листопада у Артемівському районі, сел. Некифорівка по вулиці Верхній трапилась пожежа у приватному житловому будинку. Внаслідок події загинув чоловік, 1958 року народження. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 6 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.
23 листопада, місто Горлівка, Калінінський район, вулиця Маркіна – пожежа в будинку приватного сектору. Внаслідок події загинув чоловік, 1962 року народження. Причина пожежі встановлюється. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 6 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.
22 листопада, Старобешівський район, с. Петровське, вулиця Шкільна – пожежа в будинку приватного сектору. Загинув чоловік, 1935 року народження. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 9 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
22 листопада, місто Красний Лиман, вулиця Кірова. Загинув чоловік, 1935 року народження, без постійного місця мешкання. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 5 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.
22 листопада, місто Торез, вулиця Касенська – пожежа у приватному житловому будинку. На пожежі загинули 2 особи - чоловіки, 1948 рр. народження. Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 10 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
21 листопада, Красноармійський район, сел. Новосергіївка – пожежа у будинку приватного сектору. Загинула жінка, 1969 року народження. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 9 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
21 листопада, місто Харцизьк, вулиця Совєтська – пожежа у підвальному приміщенні. На місці пожежі знайдено тіло чоловічої статі, віком близько 55-60 років, анкетні дані встановлюються. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 9 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки.
21 листопада, місто Дзержинськ, вулиця Декабристів – пожежа у квартирі. Внаслідок пожежі загинула жінка, віком близько 80-ти років. Причина пожежі – встановлюється. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 11 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки.

источник: http://www.mns.donbass.com/