На Південному і Путіловському автовокзалах Донецька немає жодного автобуса, і на сьогодні рейсів не планується. Про це кореспондентові «УРА-Информ.Донбасс» повідомили сьогодні, 18 грудня, у касах автовокзалів.

На Південному зараз знаходяться близько п'ятдесяти осіб, які не втрачають надію поїхати, хоча б за допомогою неофіційних перевізників. Цю ніч велика частина приїжджих провели у знайомих або родичів, а деякі ночували прямо на вокзалі.

За словами диспетчера, сьогодні не відправився жоден автобус. Вона підкреслила, що найближчим часом ніяких виїздів не планується, не дивлячись на те, що зараз на стоянці автовокзалу знаходяться близько десятка автобусів.

На Путіловському автовокзалі склалася подібна ситуація. У касах вокзалу повідомили, що поки не прибув жоден автобус, а Червоноармійське напрямок повністю перекрито. Крім того, касир підкреслила, що цієї ночі автовокзал працював, і люди провели її в теплі. Коли відновиться рух автобусів в область, співробітники Путилівського повідомити не змогли.