Голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк у зв'язку із складною ситуацією надзвичайної пожежної небезпеки у регіоні ЗВЕРТАЄТЬСЯ до всіх жителів Донецької області:

«Шановні донеччани!
У зв'язку із стійкою спекотною погодою і 5-м рівнем надзвичайної пожежної небезпеки в регіоні сильно збільшилася кількість займань. Тільки за минулу добу на території Донецької області виникла 131 випадок з пожежами різного характеру.
Як свідчить багаторічний досвід, в літній період виникає найбільша кількість лісових пожеж. Тому наша основна мета - не допустити масштабів надзвичайної ситуації. Ми повинні попередити пошкодження та знищення лісових масивів і сільгоспугідь Донбасу.
З метою попередження виникнення лісових пожеж у пожежонебезпечний період мобільні групи працівників правоохоронних і природоохоронних органів будуть здійснювати жорсткий контроль, проведуть оперативні рейди щодо дотримання вимог Правил пожежної безпеки в регіоні. У зв'язку з цим, у Донецькій області

ЗАБОРОНЕНО:
- Відвідування хвойних насаджень і заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспорту, за винятком того, що використовується з сільськогосподарською метою;
- Встановлення наметів і розведення вогнищ в лісових масивах та сільськогосподарських навіть поблизу;
- Підпалювання стерні після збирання зернових;
- Куріння у вказаних зонах.
У разі невиконання вищезгаданого співробітники лісових господарств разом з працівниками міліції і ДАІ складуть акт стягнення за порушення вишепрічісленного, керуючись законодавством України. Кожен порушник буде нести відповідальність за свої дії. Сподіваюся на ваше розуміння і громадянську свідомість ».

По материалам сайта МЧС Донецка