В маршрутних таксі м. Донецьк у день проведення другого туру агітують за Януковича: у кабінах водіїв є прапорці, календарі з надписом: «Наш вибір – Янукович!».
В Донецьку також по вулицям шахтарських селищ ходять чоловіки з мегафонами та списками виборців, питають мешканців, чи будуть вони приймати участь у виборах, агітують голосувати за Януковича. На запитання: чому вони так роблять й хто їх надіслав, -  не відповідають, ухиляються від розмови.
Також на ДВК №42 виборчого округу №41 виборцям пропонували розписатися ручкою з чорною пастою на ксерокопії листа №13 Списку виборців. По цьому факту порушення було складено Акт. Але виборців, які не бажали ставить свій підпис на ксерокопії, член комісії Ільченко Н.М. запрошувала в кабінет, де разом з депутатом від В. Януковича погрожували фізичною розправою.
В м. Новогродівка (ТВО №60) на повну потужність включений адмінресурс: по місту курсують автобуси з мегафонами та агітаторами, що «допомагають» виборцям зробити «правильний вибір», тобто проголосувати за В. Януковича.
В м. Димитров Донецької області у день виборів по місту розташовані агітматеріали на підтримку В. Януковича. Також по місту їздив мікроавтобус в агітаційних матеріалах В.Януковича з двома мегафонами. «Крутили» музику, агітували за Януковича.
В м. Донецьк (ТВО №44) в списках виборців дублюються прізвища виборців, включені померлі.
Джерело: сайт БЮТ