Домаровский И.К. вручает грамоту

22 серпня у залі засідань Головного управління МНС України в Донецькій області пройшло урочисте засідання, присвячене 17-й річниці Незалежності України. На засіданні були підкреслені досягнення рятувальників Донеччини за поточний рік: врятовано понад 60 людей, серед них 13 дітей, збережено від пожеж матеріальних цінностей більш ніж на 56 мільйонів гривень. Надана допомога у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Західній Україні, були ліквідовані наслідки аварій на шахтах ім.. А. Ф. Засядьмо та ім. К. Маркса. Дії рятувальників Донецької області у всіх випадках отримали високу оцінку МНС. Того ж дня були вручені нагороди працівникам та ветеранам МНС Донецької області.


Шановні колеги!
Сердечно вітаю Вас зі святом – Днем Незалежності України!
Незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє України, як держави, та відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання і добробуту кожного громадянина.
Вірю, що Ваш високий професіоналізм, відданість присязі, честі й дорученій справі, помножені на знання та досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання відповідальних завдань в ім’я зміцнення нашої держави.
Бажаю вам усім міцного здоров’я, родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту!
Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радості, тепла і нових здобутків, а ваші добрі справи примножать славу рідної України!
Міністр Володимир Шандра