На гостинну землю Донецької області для літнього відпочинку і оздоровлення приїхали діти з Рівненської області.
Перших десять дітей у віці від 8 до 14 років зустрічали на вокзалі співробітники МНС. Дітвора була розміщена в дитячому оздоровчому таборі «Дружба» селища Урзуф, що на побережжі Азовського моря. Як розповів начальник Першотравневого РО МНС Андрій Павленко, спочатку планувалося оздоровлення дітей, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи. Але у зв’язку з останніми надзвичайними ситуаціями на Західній Україні, ми готові прийняти дітей з постраждалих районів.
З перших хвилин перебування дітей в таборі, вони були оточені увагою і турботою вожатих і вихователів. Як розповів директор дитячої установи Валерій Філіппов, привезли бажаних гостей ще о дев’ятій годині вечора 1 серпня. Вожаті були заздалегідь попереджені і, звичайно ж, трохи хвилювалися. Навіть трохи посперечалися - кожен хотів узяти дітвору в свій загін. Після вечері діти, залежно від віку, були розподілені по загонах і вже наступного дня разом з іншими активно брали участь в житті табору і навіть виступали на сцені.
У них ще буде час поплавати в теплому Азовському морі і позагорати на піску. Вечорами дітей чекає різноманітна культурна програма з конкурсами, вікторинами і дискотекою. Планується проведення Дня Нептуна, Дня вожатого, конкурсів Містер і Міс «Дружба» і навіть дитячого «Кинотаврика». Діти будуть самі знімати свої фільми, і потім комісія з самих же дітей вибере кращий фільм і кращих акторів.
Перебування дітей розраховане на 21 день і закінчиться 28 серпня. Всього планується в серпні приїзд 50 дітей. Вони відпочиватимуть в дитячих оздоровчих центрах «Дружба» і «Астра» Першотравневого району, а 9 серпня ще 10 дітей будуть розміщено в санаторіях міста Маріуполь і 20 - в дитячих таборах Новоазовського району.

по материалам: mns.donbаss.соm