Головне управління МНС України в Донецькій області 3-го листопада в рамках акції «Тиждень знань безпеки життєдіяльності» провело в школі «Малюків-рятівників», яка організована на базі Донецької дитячої бібліотеки імені Кірова, профілактичну бесіду для учнів 4-Б класу ОШ № 14.

З приходом зимового періоду більшість пожеж виникає через порушення норм експлуатації електроприладів, тому в профілактичній бесіді провідний фахівець  відділу зв’язків із громадськими організаціями та технічного забезпечення центру пропаганди головного управління ст.лейтенант служби цивільного захисту Максим Нікітцов особливу увагу приділив  правилам поводження вдома під час користування електроприладами та діям на випадок пожежі, а також нагадав елементарні правила пожежної безпеки, правила експлуатації газового обладнання та дії під час хуртовин. Учні продемонстрували свої знання основних правил безпеки життєдіяльності. Наприкінці уроку учням було запропоновано подивитися короткометражні відеоролики на тему: «Дії під час пожежі», «Як себе вести у лісі», «Як себе вести на льоду».

По завершенню зустрічі кожний школяр на пам'ять отримав профілактичну листівку та розповів, що нового дізнався з цієї бесіди.

           Як відзначила викладач Наталія Єнушкєнє: «Сьогоднішня зустріч дуже сподобалась дітям, вона пройшла весело та дуже пізнавально. Діти не лише почули правила безпеки життєдіяльності, але й закріпили свої знання. Ми дуже вдячні працівникам МНС за влаштовану зустріч й надалі бажаємо приймати активну участь в організації таких дитячих акцій».

 Центр пропаганди ГУ МНС України в Донецькій області