Сегодня на РСК "Олимпийский" в Донецке – последний день соревнований VI Чемпионата мира по пожарно-спасательному спорту. Спортсмены соревновались за победу в боевом развертывании. Борьба за первенство была напряженной, а завоевала его сборная команда Словакии. «Серебро» завоевали спортсмены из Украины, а бронзовым призером стала команда Чехии.

Збірна команда України стала Чемпіоном світу на VI Чемпіонаті світу з пожежно-рятувального спорту, який відбувся у Донецьку! Перемога у світовій першості довгоочікувана для наших спортсменів. На попердніх Чемпіонатах світу з пожежно-рятувального спорту команда України неодноразово здобувала призові місця. Але сьогодні вперше в історії Чемпіонатів українські спортсмени піднялись на першу сходинку Чемпіонського п’єдисталу.

Перемогу здобували у важкій та напруженій боротьбі. Доля Чемпіонства вирішувалась в останній день, в останні хвилини. Змагання с бойового розгортання стали визначальними. Бойове розгортання - це найскладніший та найважливіший вид пожежно-рятувального спорту. Спорсмени демонструють здатність швидко та правильно реагувати в бойових умовах. Потрібно підключити мото-помпу, розтягнути пожежні рукави та потрапити в ціль струменем води. В цьому виді змагань команда України виборола срібло Чемпіонату. Спортсмени впорались з завданням всього за 29 секунд. Боротьба велась за долі секунди, команда Словакії, яка перемогла у цьому виді спорту, здолала дистанцію за 28,56 секунд.

Результати змагань з бойового розгортування:

1 місце – Словакія

2 місце – Україна

3 місце - Чехія

Саме друге місце у змаганнях з бойового розгортання принесло Україні Чемпіонство світу в загальному командному заліку. Головні конкуренти нашої команди, які очолювали командний протокол – збірна Росії та збірна Білорусії, після змагань з бойового розгортання втратили лідерські позиції. Вчора збірна України здобула 1 місце у естафеті 4х100 м. Додавши до цього сьогодні срібло у бойовому розгортування, в підсумку збірна України стала Чемпіоном світу!

Призові місця на VI Чемпіонаті світу з пожежно-рятувального спорту, який відбувся у Донецьку, розподілились таким чином:

1 місце – Україна
2 місце – Чехія
3 місце – Білорусь

по материалам сайта МНС України