Горлівка: на пожежі загинув чоловік

23 листопада о 06:04 у Микитівському районі Горлівки у двокімнатній квартирі двоповерхового житлового будинку через необережне поводження з вогнем виникла  пожежа.  Квартиронаймачка не постраждала, а 42-річний чоловік, її син, - загинув.

Від Головного територіального управління залучалось 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.

 

Єнакієве: чоловіка врятовано на пожежі

23 листопада о 23:01 у місті Єнакієве під час пожежі, що виникла у двокімнатній квартирі, розташованій на першому поверсі триповерхового житлового будинку, постраждав 26- річний чоловік, непрацюючий. У задовільному стані здоров’я, з отруєнням продуктами горіння його госпіталізовано до міської лікарні № 5. Причина, за якою сталася пожежа, - необережне поводження з вогнем.

Від Головного територіального управління залучалось 4 одиниці техніки та 17 чоловік особового складу.

 

Єнакієве: внаслідок ДТП 1 чоловік постраждав та 1 загинув

23 листопада о 12:50 у місті Єнакієве, на автошляху «Київ-Луганськ-Ізварине» сталося зіткнення вантажного автомобіля «САМС» з автомобілем «ЗАЗ», внаслідок чого водій автомобіля «ЗАЗ» травмований, пасажир – загинув. Рятувальники, які прибули за викликом, зрізали  спецінструментом стійки даху автомобіля та вилучили постраждалого чоловіка і тіло загиблого.

Від Головного територіального управління залучалась 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.

 

Слов’янський район: піротехніками знищено 15 боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни

23 листопада о 12:00 у лісосмузі біля селища Богородичне та о 17:00  біля селища Долина Слов’янського району  пошуковою групою  «Патріот» під час обстеження території виявлено 9 артснарядів різного калібру та 6 ручних гранат.

Від Головного територіального управління до вивезення та знищення боєприпасів залучалось 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу.