Cвятогірськ: на пожежі загинула жінка

26 листопада о 09:48 у Святогірську  по вулиці Октябрській виникла пожежа у літній кухні. Загинула 75-річна жінка, домовласниця. Причина, за якою сталася пожежа, - порушення правил пожежної безпеки при монтажі та експлуатації електропроводки.

Від Головного територіального управління залучалось 2 одиниці техніки та 5 чоловік особового складу.

 

Слов’янський, Краснолиманський райони, Красний Лиман: піротехніками знищено 3 боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни

26 листопада о 12:00 у селищі Билбасівка Слов’янського району,  на городі приватного подвір’я виявлений артснаряд 37-го калібру.

26 листопада о 15:00  у Красному Лимані, на відкритій території в районі озера Лиманське виявлена ручна граната.

26 листопада о 19:00 поблизу селища Яцьки Краснолиманського району  місцевим мешканцем під час випасу худоби виявлена мінометна міна калібром 82 мм.

Від Головного територіального управління до вивезення та знищення боєприпасів залучалось 2 одиниці техніки та 7 чоловік особового складу.

 

Макіївка: рятувальники допомогли безпорадній старенькій відкрити двері квартири

26 листопада о 15:32 у Кіровському районі Макіївки, на прохання сусідів, рятувальники здійснили відкриття дверей до квартири, що розташована на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. По висувній драбині рятувальники 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини через балкон потрапили до кімнати та відкрили вхідні двері квартири. В приміщенні знаходилась жінка похилого віку, яка впала і не могла самостійно відкрити двері.

Від Головного територіального управління залучалась 1 одиниця техніки та 3 чоловіка особового складу.