Модний розважальний центр за три години практично вигорів вщент, людей встигли евакуювати
Донецьк і Макіївка тепер без «Шоколаду»

Пожежа у гламурному клубы ШоколадЛедве завсідники нічних клубів відійшли від шоку (півроку тому в Донецьку згорів нічний клуб «Вірус»), як ще одне місце тусовок гламурної молоді - клуб «Шоколад» (що на в'їзді до Макіївки) став жертвою «червоного півня». Як і в лютому, людських втрат вдалося уникнути, але вогонь практично повністю знищив чотириповерхова будівля.

Гарячим суботнім вечором, коли народу в закладі було небагато, а вечірка «Станція Millenium» ще не почалася, на третьому поверсі спалахнула пожежа. Через сильну спеку полум'я швидко поширювалося і перекинулося на інші поверхи клубу.

«Сигнал про пожежу надійшов на наш пульт в 18.42. Горіли 2 і 3 поверхи нічного клубу. Згоріло 500 м2 стіни і 200 м2 даху. Слава Богу, загиблих і постраждалих немає. Час був ранній, як для нічного клубу, і в «Шоколаді» практично не було відвідувачів », - розповіла« Сьогодні »Інна Сєдова, начальник прес-служби ГУ МНС у Донецькій області. На боротьбу з вогнем виїхали 15 пожежних машин з Макіївки, Донецька та навіть Харцизька. Рятувальники боролися з вогнем більше трьох годин і тільки о 22.05 пожежу повністю ліквідували.

«Це ми з сусідкою викликали пожежників, палало так, що димом будинку накривало, і вогонь було з траси видно. А загасили явно не в 22.00, ми підійшли в цей час до клубу - ще горіла передня частина, тільки до півночі повністю був усунутий дим. Ми живемо у двох кроках від колишнього «Шоколаду», - ділиться враженнями дівчина Юля на одному з інтернет-форумів.

А інша місцева мешканка під ніком Крісті, ймовірно співробітниця клубу, пише, що «безпеки увагу приділяли, намагалися обшукати кожного співробітника, щоб не дай Боже чого-небудь з будівлі не виніс-ні проніс». За словами дівчини, всі під'їзди до будівлі були під прицілом відеокамер, і тільки тильна сторона клубу залишалася без відеоспостереження. Саме з цього боку будівлі, за версією МНС, і почалася пожежа. «За попередньою версією, вогонь спалахнув в підсобному приміщенні, де зберігалася тара - ящики і піддони. Зараз наші експерти встановлюють причину пожежі, відпрацьовуються всі версії. Сума збитків теж поки підраховується », - кажуть у прес-службі обласного МНС. А опергрупа, яка зараз працює в згорілому клубі розглядає три версії: коротке замикання, необережне поводження з вогнем і підпал.

В ліси не пускають
Губернатор Донбасу Анатолій Близнюк уже ввів заборони на відвідування лісопаркових зон. А тепер їм створений регіональний оперативний штаб по боротьбі з пожежами, в який, наприклад, увійшли 130 нарядів ДАІ. Вони перекривають в'їзди до лісу і розгортають відпочиваючих назад. За фактом порушення кордонів вже складено 23 протоколи.

Юлія Римарук для сьогодны.юа