15 одиниць техніки і 75 рятувальників від Головних управлінь Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій і Дніпропетровській областях, 3 пожежні і 2 відновлювальні потяги «Укрзалізниці» задіяні у ліквідації пожежі залізничних цистерн з пропан-бутаном у Донецькій області.

Загроза хімічного отруєння газом пропан-бутан та продуктами його горіння для мешканців прилеглих сіл Леніно та Удачне, які розташовані відповідно на відстані 1 кілометр і 4 кілометри від осередку пожежі, відсутня. Для запобігання найменшої загрози населенню працівниками ДСНС України тимчасово відселено на протилежний бік села 250 мешканців Леніно. Таким чином, рятувальники максимально убезпечили мешканців сіл.

Розсіювання газу відбувається шляхом розпилення води, пожежні місце розливу покривають повітряно–механічною піною.

Нагадаємо, вранці 2 лютого орієнтовно о 6:16 на залізничному перегоні «Удачне – Межова» Красноармійського району Донецької області під час проходження вантажного потягу з 62 цистернами з пропан-бутаном зійшла з рейок 21 цистерна.

Станом на 10:30, 41 цистерну відчеплено та відтягнуто у безпечний район. В осередку події знаходиться 21 цистерна, із яких 5 горить та 2 цистерни вибухнули.

Рух залізничного транспорту організовано через м. Павлоград Дніпропетровської області.
Прес-служба ДСНС України