11 січня о 19:40 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення від місцевих мешканців про те, що за адресою: м. Маріуполь, бульвар Хмельницького, 35, у квартирі на 1-му поверсі відбувся вибух газу.

До місця події були спрямовані сили та засоби підрозділів 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області. По прибуттю підрозділів до місця події було з’ясовано, що відбувся спалах газо-повітряної суміші без послідуючого горіння. Епіцентром місця спалаху, після вмиканнія газової плити на кухні, попередньо була дитяча кімната (ймовірно вибухо-небезпечна концентрація газо-повітряної суміші створилася в дитячій кімнаті через витік газу на кухні з газової плити).

В результаті спалаху постраждала жінка 1955 р.н. та дитина 2007 р.н., які доставлені до опікового відділення 1-ї міської лікарні м. Маріуполь з опіками лиця та рук. Від спалаху пошкоджені 2 внутрішні перегородки, а також пошкоджені вікна у 2-х спальнях. Несучі стіни, газова плита та вікна на кухні не пошкоджені.

Черговою бригадою міської газової служби газопостачання в квартирі припинено. Причини події встановлюються. На місці події створено спеціальну комісію на чолі з заступником міського голови, представників служби газу, поліції та місцевих органів влади. На місці події організовано охорону помешкання, закриття вікон плівкою та інші роботи.

Від Головного управління ДСНС України у Донецькій області залучалось 16 чоловік особового складу та 5 одиниці техніки.