Начальник Головного управління МНС України в Донецькій області вручив ключі від трьох нових автоцистерн керівникам підпорядкованих підрозділів. Сучасні спецмашини на трьохосному шасі КАМАЗ стануть у бойовий розрахунок Старобешівського, Тельманівського та Великоновосілківського районних відділів МНС. (Донецький портал)

Про це повідомляє прес-служба ГУ МНС України в Донецькій області. Ці автоцистерни вміщують 8 тонн води. Нагальна потреба в автомобілях такого класу існує саме в сільських районах, де проблеми водопостачання стоять гостріше, ніж у містах. «Ми активно працюємо спільно з Донецькою обласною державною адміністрацією у напрямку відновлення вуличного водопостачання, однак для сільських районів це питання залишається проблемним. Тому компенсуючи заходи – це постановка на бойове чергування саме такої техніки підвищеної прохідності, яка підвозить до місця пожежі велику кількість води, необхідної для своєчасного гасіння пожежі. Наприклад, якщо взяти до уваги Великоновосілківський район, то ця територія становить понад тисячу квадратних кілометрів і там стояла на озброєнні лише одна цистерна. Відтепер вона може бути переведена до резерву, а безпосереднім реагуванням буде займатися нова унікальна машина. Унікальна, оскільки крім характеристик підвищеної прохідності, авто оснащене цистерною вчетверо більшої місткості, ніж звичайна та достатнім пожежотехнічним озброєнням», - зазначив начальник облуправління МНС Андрій Бондаренко.

Ці автоцистерни не завершують цьогорічний етап поновлення автопарку. Вони, та ще 11 авто, були передані на Донеччину від МНС України в рамках програми технічного переоснащення. За цією ж програмою, а також за програмою підготовки до Євро-2012 та іншими програмами Донецької обласної ради і органів місцевого самоврядування, до кінця року очікується поповнення автомобільного парку, а також отримання аварійно-рятувального обладнання та апаратів на стислому повітрі.

За словами Андрія Бондаренка, темпи технічного переоснащення, які відбуваються у поточному році, значно перевищують минулорічні. «Цього року ми вже отримали та ще отримаємо більше техніки, ніж за попередні три роки», - підкреслив очільник обласного МНС.