Голова Чернівецької обласної адміністрації Володимир КУЛІШ подякував МНС України в Донецькій області за надану допомогу в ліквідації наслідків стихійного лиха.
Наводимо текст:
"Чернівецька обласна державна адміністрація від імені жителів населених пунктів області, що постраждали внаслідок повені, висловлює щиру подяку всьому особовому складу зведеного аварійно-рятувального загону Головного управління МНС України в Донецькій області, який був задіяний до ліквідації наслідків стихійного лиха.
Завдяки їх мужності, відвазі, високому професіоналізму та злагодженості, проявлених під час вирування природної стихії, вдалося запобігти поширенню негативних наслідків, недопущення соціальної напруги та думки населення, що держава залишила їх наодинці з бідою. Виправданий ризик та висока відповідальність кожного рятувальника зведеного загону забезпечили безпеку під час проведення аварійно-відновлюваних робіт, а належне матеріально-технічне забезпечення дало можливість виконати їх якісно та в найбільш стислий термін.
Мешканці Буковини безмежно вдячні рятувальникам Донеччини за значний внесок у відновлення систем життєзабезпечення. Люди бачили і відчували роботу злагодженого колективу істинно народної служби порятунку.
Достеменно, найбільша нагорода для рятувальників - це слова подяки від населення постраждалих районів.
Зважаючи на вищезазначене, прошу заохотити особовий склад зведеного аварійно - рятувального загону Головного управління МНС України в Донецькій області."

По материалам официального сайта ГУ МЧС Украині в Донецкой области: mns.dоnbаss.соm