Ільченко Микола Володимирович, полковник служби цивільного захисту, начальник Головного управління МНС України в Донецькій області. Народився 7 березня 1965 року у с. Карапиші Миронівського району Київської області. Після закінчення Черкаського пожежно-технічного училища МВС СРСР у 1985 році став до роботи інспектором самостійної воєнізованої пожежної частини №9 УПО УВС Донецького облвиконкому. У 1993 році закінчив Макіївський інженерно-будівельний інститут.

Протягом багатьох років служби працював на посадах заступника начальника, а згодом начальника пожежної частини, начальника відділу пожежної техніки та засобів зв’язку управління Державної пожежної охорони УМВС України в Донецькій області, заступника начальника управління – начальника відділу ресурсного забезпечення управління пожежної безпеки та аварійно-рятувальних робіт МНС України в Донецькій області, начальника управління матеріально-технічного забезпечення, а з квітня 2005 - першого заступника начальника Головного управління МНС України в Донецькій області. В 2010 році призначений на посаду начальника Головного управління МНС України в Донецькій області

Має нагороди: Відзнака МВС України «За відзнаку в службі» ІІ ступеню в 2003 році, відзнака МНС України «За відвагу в надзвичайній ситуації» ІІ ступеню у 2007 році, Почесна відзнака МНС України у 2007 році, Почесна грамота МНС України у 2005 році.

Ільченко Микола Володимирович

Джерело: http://www.donoda.gov.ua/main/ua/news/detail/10783.htm