Маріуполь: на пожежі загинув чоловік

17 грудня о 18:11 у Приморському районі Маріуполя під час пожежі, що виникла у приватному житловому будинку, загинув 54-річний чоловік, анкетні дані якого встановлюються. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем під час паління.

Від Головного територіального управління  залучалось 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу.

Горлівка: на утилізацію відправлено 5 автоцистерн та 6 вантажівок з МНХБ

З 20.11.2012 у Калінінському районі Горлівки, ДП «Горлівський хімічний завод», співробітниками ТОВ «СИ БУД СИСТЕМ» здійснюються роботи по завантаженню та вивезенню відходів мононітрохлорбензолу (МНХБ) до місця утилізації. За 17 грудня завантажено та відправлено на утилізацію 21,340 т МНХБ. З початку робіт завантажено та відправлено на утилізацію 5 автоцистерн та 6 вантажівок з небезпечним відходами, загальною кількістю 234,660 т.

Старобешівський район: рятувальники надали допомогу працівникам районного суду

17 грудня о 13:18 у Старобешівському районі, на прохання співробітників райсуду, рятувальники 17-го Державного пожежно-рятувального загону, які  скористались висувною драбиною і страхувальним ременем,  палицею з даху будинку збили бурульки, які створювали  загрозу падіння.

Від Головного територіального управління  залучалась 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.

Краснолиманський, Артемівський, Старобешівський райони: вилучення автомобілів зі снігових заметів на безпечні ділянки доріг

17 грудня з 14:26 до 17:26 у 3-х районах області здійснено вилучення зі снігових заметів  мікроавтобусу «VOLKSWAGEN Transporter», автомобілів «Opel Ascona», «ВАЗ-2106», пасажирського автобусу «ТАТА», який рухався за напрямком «Амвросіївка-Донецьк».

Всього для надання допомоги від Головного територіального управління  залучалось 5 одиниць техніки та 17 чоловік особового складу.

Донецька область: для підтримання автошляхів в проїжджому стані залучено 33 одиниці техніки та 61 працівник «Донецького облавтодору», у черговому режимі – 55 одиниць техніки та  57 працівників

17 грудня станом на 07:00, за повідомленням ДСАД «Донецький облавтодор», автошляхи Донецької області відкриті за всіма напрямками. До розчищення доріг залучено 33 одиниці техніки та 61 працівник. У черговому режимі знаходиться 55 одиниць техніки та 57 працівників.

facebook.com/MNSDon

Донецька область: для обігріву населення в області діють 148 пунктів обігріву, з яких 7 наметів МНС

18 грудня станом на 07:00 на території Донецької області діють 148 пунктів обігріву для населення, з яких 7 наметів від Головного територіального управління. За добу в пунктах обігріву обігрілося 145 осіб, з початку встановлення пунктів обігріву – 313 осіб.