ВРЯТОВАНО НА ПОЖЕЖАХ

О 00:21 14-го січня у м. Докучаєвськ сталась пожежа у квартирі на четвертому поверсі чотириповерхового житлового будинку. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Рятувальниками були виведені на свіже повітря та передані співробітникам «швидкої допомоги» чоловік, 1966 р.н., інвалід II групи, квартирант, та жінка, 1970 р.н., непрацююча, співмешканка квартиранта. Стан здоров’я врятованих задовільний. Від Головного управління залучалась 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.

ЗАГИБЛІ НА ПОЖЕЖАХ

О 09:45 13-го січня у м. Дебальцеве трапилась пожежа у житловому одноповерховому будинку на чотирьох господарів. На місці пожежі знайдено тіла двох загиблих: квартиронаймач, 1981 р.н., непрацюючий, та знайомий квартиронаймача, 1970 р.н., непрацюючий. Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні господаря. Пожежа локалізована о 09:50, ліквідована о 09:55. Вжитими заходами не допущено подальшого поширення вогню на сусідні квартири будинку. Від Головного управління залучалось 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.

О 18:37 13-го січня у с. Старомихайлівка Мар’їнського району сталась пожежа у приватному  житловому будинку. Загинула жінка, 1926 р.н., пенсіонерка. Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Від Головного управління залучалась 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу.

О 19:26 13-го січня у Гірницькому районі м. Макіївка трапилась пожежа у квартирі на четвертому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку, де загинув чоловік, 1958 р.н., пенсіонер. Також там постраждала жінка, 1960 р.н., пенсіонерка, яка отримала опіки руки. Їй була надана медична допомога. Стан здоров’я постраждалої задовільний. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем (свічка). Від Головного управління залучалось 3 одиниці техніки та 11 чоловік особового складу.

За інформацією Головного управління МНС в Донецькій області - сайт