Донецьк: людина постраждала внаслідок пожежі

25 червня о 13:51 у Кіровському районі Донецька по вулиці Островського загорівся диван, який стояв на подвір’ї приватного житлового будинку. Внаслідок загоряння постраждав 50-річний безхатченко. У тяжкому стані, з діагнозом опіки ІІ – ІІІ ступеню, 40% тіла, його госпіталізовано до опікового центру ІНВХ міста Донецьк. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем під час паління.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалось 2 одиниці техніки та 10 чоловік особового складу.

Добропільський, Олександрівський райони: піротехніками знешкоджено артснаряд та мінометну міну часів Великої Вітчизняної війни

25 червня о 13:00 у селищі Золотий Колодязь Добропільського району біля річки Грузька виявлено артснаряд калібром 88 мм. Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області до вилучення та знешкодження боєприпасу залучалось 2 одиниці техніки та 7 чоловік особового складу.

25 червня о 18:00 у полі біля селища Беззаботівка Олександрівського району виявлено мінометну міну калібром 50 мм. Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області до вилучення та знешкодження боєприпасу залучалось 2 одиниці техніки та 7 чоловік особового складу.

Ясинувата: завдяки оперативним діям рятувальників, жінці своєчасно надана медична допомога

25 червня о 09:36 у місті Ясинувата до рятувальників з проханням відкрити вхідні двері квартири, що розташована по вулиці Ленінградська на другому поверсі двоповерхового житлового будинку, звернулись родичі літньої жінку, квартиронаймачки, яка потребувала термінової медичної допомоги. Вони через вікно потрапили до квартири, відкрили вхідні двері та передали жінку працівникам швидкої медичної допомоги.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу.