Сьогодні із робочим візитом до Донецького гарнізону МНС прибув Міністр МНС України Володимир Шандра. Він вшанував пам’ять загиблих рятувальників, поклавши квіти до пам’ятника Герою-рятувальнику.


Міністр Шандра та керівництво ГУ МНС України в Донецькій області

Міністр Шандра та керівництво ГУ МНС України в Донецькій області

Потім Міністр відвідав оперативно-координаційний центр ГУ МНС України в Донецькій області де ознайомився із новими програмними розробками, призначеними для максимально оперативного реагування на надзвичайні ситуації та пожежі, а також прогнозування ситуації в регіоні.Після цього Володимир Шандра провів службову нараду із керівним апаратом Головного управління та керівниками підпорядкованих підрозділів Донецького гарнізону. Міністр зазначив, що Донецька область є дуже складною з позицій забезпечення техногенної та пожежної безпеки. Тому робота рятувальника дуже важлива як з точки зору запобігання, так і ліквідації надзвичайних ситуацій. Володимир Шандра повідомив, що пріоритетом у роботі Міністерства є стратегічний розвиток. Проводиться робота над програмою стратегічного розвитку до 2030 року. До цього долучені кращі навчальні заклади системи МНС, найбільші підрозділи. Крім того, Міністр повідомив що вже пройшли тривалі процедури узгодження проекту Кодексу цивільного захисту з органами влади. Тепер попереду процедура прийняття Кодексу Верховною Радою.  Очільник МНС дав вичерпні відповіді на запитання, що є найбільш актуальними для Донецьких рятувальників, розповів про загальні перспективи розвитку МНС в країні.

Міністр Шандра у Донецьку

Міністр Шандра у Донецьку

Також Володимир Шандра привітав присутніх із святами – Днем шахтаря та Днем міста Донецьк. Побажав щоб надзвичайних ситуацій траплялося все менше, хоча рятувальники Донеччини завжди готові до реагування на них.
В той же день Міністр вручив ключі від нової спеціалізованої техніки, яка стане у бойові розрахунки підрозділів Донецька, Макіївки, Маріуполя, Краматорська та Мар’їнського району. Техніка отримана в рамках програми технічної модернізації МНС.

Шандра представляє нову техніку

Шандра представляє нову техніку

Сайт ГУ МЧС Украины в Донецкой области