На Донеччині у зв'язку з важкими погодними умовами оголошено надзвичайну ситуацію регіонального масштабу. Про це сьогодні «Донецьк.proUA.com» повідомила помічник начальника Головного управління МНС в Донецькій області з питань взаємодії з органами державної влади, громадськістю та ЗМІ Ольга Криштоп.

Через негоду в даний час в Донецькій області 44 населених пункти залишилися без електрики.

У Донецькій області були утворені 2 пробки: на автошляхах Слов'янськ - Донецьк - Маріуполь, біля села Оленівка (500 машин, 1480 чол.), Київ - Харків - Довжанський, біля міста Дебальцеве (60 машин, 98 чол.).

Що виїхали рятувальники, розгорнули два пункти обігріву в Єленівською школі № 1 та місцевому Будинку культури. У цих пунктах було гаряче харчування та паливно-мастильні матеріали.

Тимчасово перенесені авіарейси донецького аеропорту.

На ліквідації цих двох потужних пробок задіяні 13 одиниць техніки та 49 чоловік особового складу МНС, 12 одиниць техніки і 24 людини облавтодору, 5 одиниць техніки та 16 чоловік ДАІ.

МНС задіяно 30 одиниць техніки і 160 чоловік особового складу. За добу було надано допомогу 2 тисячам людей.

Під Волновахою в заторі залишилися ще 20 автомобілів, рух по трасі відновлено тільки в одному напрямку. Під Дебальцеве в заторі що знаходяться ще 60 автомобілів і декілька автомобілів в місті Кіровську.

МНС Донецької області попереджає всіх водіїв: «Нікуди не виїжджайте. Ситуація небезпечна для вашого здоров'я і життя! ».