За легендою навчань МНС, стався витік 300 кг хлору з контейнеру на фільтрувальній станції КП «Компанія «Вода Донбасу». Травмовані два співробітники станції. Хлорна хмара загрожує мешканцям восьми дев’ятиповерхівок, двом дитсадочкам та школі. В умовну зону ураження потрапляє 1300 чоловік.
Під час теоретичного відпрацювання легенди навчань прогнозується такий розвиток подій: 17 людей загине, кілька сот потраплять до міських лікарень у важкому та середньому стані здоров’я.


Це важке завдання задіяні у навчанні міські служби та місцевий підрозділ МНС виконали бездоганно. «Так і повинно було статися, - прокоментував події начальник ГУ МНС України в Донецькій області Андрій Бондаренко, який очолював тому, що таке техногенно навантажене місто знаходиться під пильним контролем рятувальників. Це не перші планові навчання, які проходять на території міста, і можна сказати про те, що з кожним разом горлівчани показують більш злагоджену взаємодію та більш чітке реагування на умовні надзвичайні ситуації. Тож оцінка навчань дуже висока – «відмінно». Пеший заступник міського голови Горлівки Михайло Попов впевнений, що така оцінка – лише аванс, який стимулює подальше напрацювання взаємодії служб за напрямками, «бо у такому промислово складному місті, як Горлівка, де є багато підприємств підвищенної техногенної та пожежної небезпеки, постіні навчання є запорукою безпеки життєдіяльності горлівчан».