25 травня у м. Єнакієве, в рамках навчань МНС, відпрацьовано умовну надзвичайну ситуацію, пов’язану з руйнуванням будівель та споруд житлового призначення.

Навчання керівного складу, органів управління та сил місцевої ланки територіальної підсистеми Єдиної системи цивільного захисту населення і територій м. Єнакієве проводилось з метою практичного відпрацювання дій, необхідних для проведення рятувальних та інших невідкладних робіт при ліквідації наслідків означеної надзвичайної ситуації.

За легендою, в дев’ятиповерховому житловому будинку на третьому поверсі було зруйновано стіну на площі 34 кв.м. Це призвело до руйнування газопроводу, електричних, водопровідних та теплопостачальних мереж будинку. На 3-му поверсі будівлі виникло займання. Загинуло 3 людини та 11 осіб постраждало. Виникла необхідність відселення 15 мешканців будинку.

В ході навчань представники залучених служб, особовий склад підрозділів МНС та МВС району вирішували, як ліквідувати небезпечну ситуацію. Умовна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій поставила перед учасниками заходу низку задач, своєчасне і правильне виконання яких дозволило б у найкоротші строки усунути небезпеку. Практичне відпрацювання взаємодії залучених сил показало, що означені служби працюють злагоджено, та у разі необхідності оперативно та якісно ліквідують надзвичайну ситуацію.

По завершенню навчань відбулося підведення підсумків і загальне оцінювання результатів заходу. Керівник навчань, начальник відділу планування заходів цивільного захисту та оперативної підготовки управління цивільного захисту ГУМНС України в Донецькій області, полковник служби цивільного захисту Геннадій Барикін поставив підсумкову оцінку «добре».

начання МНС у м. Єнакієво

начання МНС у м. Єнакієво

Центр пропаганди ГУМНС України в Донецькій області