Згідно іноформації на сайті МНС в Донецьку 23 березня у м. Сніжне пройшли планові навчання, під час яких були показані дії органів управління та сил місцевої ланки територіальної та функціональних підсистем єдиної системи цивільного захисту при виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру, пов’язаної з дорожньо-транспортною пригодою на автошляху обласного значення «Донецьк-Луганськ». За легендою навчань, в напрямку м. Донецьк на великій швидкості рухався автомобіль «ВАЗ-2107», в якому знаходились водій і чотири пасажири. Біля перехрестя  доріг. Водій автомобіля «ВАЗ-2107» не впорався з керуванням та виїхав на зустрічну смугу дорожнього руху, по якій рухався бензовоз з дизельним пальним.

Учения МЧС в Снежном

Учения МЧС в Снежном

Фото репортаж учений МЧС в Снежном

Фото репортаж учений МЧС в Снежном

 

Фотография учений МЧС Донецкой области в Снежном

Фотография учений МЧС Донецкой области в Снежном

Відбулось зіткнення легкового автомобіля і бензовозу.

В результаті аварії водій та пасажир, якій сидів на передньому сидінні легкового автомобіля, загинули; три пасажири, що сиділи на задньому сидінні, отримали тяжкі тілесні пошкодження. Легковий автомобіль був пошкоджений від зіткнення з бензовозом. Водій та пасажири «ВАЗ-2107» внаслідок удару були зажаті в деформованому кузові. Бензовоз також опрокинувся, пошкодилась зливна арматура ємності з паливом, стався витік 6 т дизельного палива на землю. Водій бензовозу від отриманих травм загинув.

Від свідків ДТП надійшла інформація до оперативних служб міста.

До участі у відпрацюванні легенди навчань були задіяні наступні служби: співробітники Сніжнянського міського відділу, «швидка допомога», міліція, санстанція, Управління міського господарства та «Укртелеком». Всього було задіяно 15 одиниць техніки та 51 чоловік.

Начальник управління цивільного захисту ГУМНС України в Донецькій області полковник служби цивільного захисту Андрій Мохненко оцінив дії сил місцевої ланки територіальної та функціональних підсистем єдиної системи  цивільного захисту міста  на  «відмінно».