За легендою навчань, які пройшли 4 березня у місті Кіровському Донецької області, через падіння та розгерметизацію контейнера на хлораторній Кіровського водопровідного вузла, стався витік хлору. У приміщенні хлораторної знаходиться постраждалий. Отруйна хмара може зміститися до житлового масиву, який знаходиться неподалік.
На ліквідацію цієї імітованої надзвичайної ситуації службам Кіровського, при таких жорстких учбових умовах, відводилися лічені хвилини. Теоретична частина навчань показала, що маленькому місту, якщо насправді трапиться такий випадок, знадобиться допомога сусідніх міст і така співпраця передбачена – є домовленості  про посилення медичної служби, служби охорони правопорядку та інше. Відповіді на питання, які виникали у представників Головного управління МНС України в Донецькій області під час теоретичного відпрацювання,    міські служби шукали разом і завжди знаходили рішення найбільш оптимальне для мешканців міста, які за таких учбових умов, могли постраждати.

витік хлору

А практична частина навчань була відпрацована бездоганно. Тож начальник ГУ МНС України в Донецькій області Андрій Бондаренко, підводячи підсумки, підкреслив, що, незважаючи на всі економічні негаразди, від яких зараз потерпає комунальне підприємство «Вода Донбасу», він впевнений у тому, що Кіровський водопроводний вузол надійно захищений від будь-яких надзвичайних ситуацій.

по матеріалам: mns.donbass.com