місцева пожежна охорона

місцева пожежна охорона

У 2003 році Кабінет Міністрів України видав Постанову «Щодо затвердження положення про місцеву пожежну охорону». Зокрема, на території Донецької області до 2010 року повинно бути створено 30 подібних формувань. Проте, на сьогоднішній день функціонує лише 7. Причина різкої нестачі підрозділів в тому, що їхнє фінансування повинно йти суто з міських бюджетів. Не кожне місто може собі це дозволити, а страждають від цього люди. Місту Горлівка вдалося не тільки не втратити пожежну частину, але і вивести її на гідний рівень.
Від Горлівки до селища міського типу Пантелеймонівка, де, власне, і розташована Горлівська місцева пожежна охорона, близько 20 кілометрів. Саме ця відстань та час, який доводилось би витрачати рятувальникам з міста, щоб дістатися до віддаленого населеного пункту, цілком виправдовує існування місцевої команди. Зусиллями його працівників врятоване не одне людське життя. Вже в цьому році пожежна охорона здійснила виїзд по сигналу «тривога» 21 раз.
Начальник частини, Олександр Ратушняк, із гордістю розповідав про свою роботу, про підлеглих, про те, що і ремонт на території частини робиться і всі умови для гарної роботи створені. Проблеми й в нього, звичайно є, але головне те, що місцева пожежна частина, завдяки розумінню та фінансуванню Горлівської міської ради працює.

по матеріалам: mns.dоnbаss.cоm