В рамках програми оновлення технічного забезпечення МНС України, автопарк Головного управління поповнився партією вкрай необхідної техніки. У нагоді рятувальникам стануть три нових спецавтомобілі.


Пожежний автомобіль першої допомоги (АПД) просто незамінний у використанні в умовах бурхливого міста. Його невеликі розміри, маневреність та потужність дозволяють прибути на місце пожежі дуже швидко, а насос високого тиску - подати за одну хвилину 90 літрів води під тиском 30 атмосфер. Крім того, автомобіль оснащений автономною електростанцією для освітлення місця роботи, електро-, гідро- та пневмоінструментом, а також іншим корисним спорядженням. Найближчим часом АПД буде переданий до другого за чисельністю населення міста Донецької області – Маріуполя.
Новенький пожежний автомобіль на базі «КамАЗу» отримає Першотравневий районний відділ МНС. Його перевага у тому, що він здатний доставити до місця пожежі великий запас вогнегасних засобів: 4 кубометри води та 400 літрів піноутворювача. АЦ-40 також оснащений гідравлічним та пневмоінструментом. Ще один подібний автомобіль з’явиться на озброєнні обласного центру – його отримає управління МНС у місті Донецьк.
Всі автомобілі оснащені дизельними двигунами, спеціальним обладнанням широкого спектру призначення та є гідними зразками сучасної техніки.