Горлівка, Донецьк: 2 загибелі на воді

25 травня о 16:00 у Калінінському районі Горлівки із Кіровського ставку чоловік самостійно вилучив з води тіло своєї загиблої 53-річної дружини. Обставини її загибелі встановлюються.

25 травня о 18:04 у Ворошиловському районі Донецька водолазами комунальної служби аварійно-рятувального загону з води 1-го міського ставку вилучено тіло чоловіка приблизно 30-ти років, обставини загибелі та анкетні дані якого встановлюються.

 

Горлівка:  на пожежі врятовано 1 людину

26 травня о 10:47 у Центрально-Міському районі Горлівки під час пожежі у квартирі  на п’ятому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку по вулиці Рудакова постраждав 57-річний чоловік, пенсіонер. Рятувальники винесли його на свіже повітря та передали представникам швидкої медичної допомоги. Постраждалого у середньому стані тяжкості з отруєнням продуктами горіння госпіталізовано до міської лікарні № 2. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.

 

Старобешівський район, Слов’янськ: рятувальники надавали допомогу мешканцям квартир

26 травня о 09:30 у місті Комсомольське Старобешівського району, на прохання сусідів, рятувальники здійснили відкривання вхідних дверей квартири, що розташована на другому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку по вулиці Горького, в якій знаходилась літня жінка, яка самостійно не могла відкрити двері. Рятувальники по триколінній драбині, через балкон, потрапили до приміщення та відкрили двері зсередини.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 3 чоловіка особового складу.

 

27 травня о 00:57 у Слов’янську, на прохання матері, рятувальники здійснили відкривання вхідних дверей квартири, що розташована на  другому поверсі п’ятиповерхівки по вулиці Дзержинського. В приміщенні знаходилась зачиненою її малолітня дитина. Рятувальники  по триколінній драбині, через відкрите вікно, потрапили всередину квартири та відкрили двері матері.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 3 чоловіка особового складу.