Селидове: внаслідок ДТП 3 людини постраждали, 1 - загинула

18 травня о 20:25 у місті Селидове, на автошляху біля селища Курахівка,  внаслідок  зіткнення двох автомобілів постраждало 3 людини, 1 – загинула. Тіло загиблої людини вивільнено рятувальниками  із деформованої автівки.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.

 

Краматорськ, Слов’янський район : піротехніками знищено мінометну міну, ручну гранату та авіабомбу часів війни

18 травня об 11:00 у Краматорську місцевими мешканцями під час випасу худоби виявлено мінометну міну калібром 82 мм та ручну гранату.

О 18:00 у полі біля селища Адамівка Слов’янського району  під час грабарства виявлено  авіаційну бомбу АО-10.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області до вивезення та знищення боєприпасів залучалось у кожному випадку 2 одиниці техніки та 5 чоловік особового складу.

 

Краматорськ, Слов’янськ, Маріуполь: рятувальники відкрили двері матері малолітньої дитини та прибрали 2 дерева з дороги

18 травня о 13:50 у Краматорську, на прохання матері малолітньої дитини, яка випадково зачинилась у квартирі на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку по вулиці Соціалістична, рятувальники здійснили відкривання вхідних дверей квартири. По висувній драбині вони  дісталися балкону, увійшли до приміщення і відкрили зсередини двері матері дитини.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 5 чоловіка особового складу.

 

18 травня о 15:27 у Слов’янську по вулиці Карла Маркса, на прохання співробітників швидкої медичної допомоги, рятувальники за допомогою бензопили розпилили та прибрали дерево, яке впало на території служби швидкої медичної допомоги та перекривало рух медтранспорту.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 3 чоловіка особового складу.

 

19 травня о 10:30 у Орджонікідзевському районі Маріуполя, на прохання міськвиконкому, рятувальники за допомогою бензопили розпилили дерево та прибрали його з проїжджої частини дороги.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.