Докучаєвськ: врятовану на пожежі людину госпіталізовано до лікарні

13 вересня о 13:15 у місті Докучаєвськ виникла пожежа у літній кухні приватного житлового будинку по вулиці Свободи. 84-річного чоловіка, який під час пожежі отримав опіки тіла I-II ступенів, госпіталізовано до міської лікарні. Причина пожежі встановлюється.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу.

 

Краматорськ, Маріуполь: на пожежах загинули 3 людини

14 вересня о 22:14 у місті Краматорськ під час пожежі, що виникла у квартирі на шостому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку по вулиці Шкіданова, загинули 2 людини: 54-річна квартиронаймачка та її 30-річний син, обидва - непрацюючі. Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем під час паління.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалось 3 одиниці техніки та 9 чоловік особового складу.

 

15 вересня о 03:00 у Іллічівському районі Маріуполя сталося загоряння у приватному житловому будинку по вулиці Сонячна. На пожежі загинув 68-річний пенсіонер. Причина пожежі встановлюється.

 

Артемівськ, Краснолиманський, Слов’янський райони: піротехніки знищили 8 боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни

13 вересня о 12:00 та о 15:00 у місті Артемівськ на відкритих територіях виявлено мінометну міну калібром 50 мм та артилерійський снаряд калібром 152 мм.

 

О 19:00 у Краснолиманському лісництві виявлено 1 артснаряд калібром 150 мм та 1 - калібром 45 мм, мінометну міну калібром 82 мм та гранату Ф-1.

 

14 вересня об 11:00 у полі поблизу селища Богородичне Слов’янського району виявлено артснаряд калібром 150 мм.

 

О 16:00 у полі, між містами Слов’янськ та Краматорськ, виявлено мінометну міну калібром 82 мм.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області до вилучення та знищення боєприпасів у кожному випадку залучалось 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.

 

Маріуполь, Шахтарськ, Добропільський, Слов’янський райони: рятувальники надавали допомогу населенню

14 вересня о 14:25 у Жовтневому районі Маріуполя, на прохання працівників швидкої допомоги, рятувальники 3 державного пожежно-рятувального загону здійснили вилучення з ями тепломережі глибиною 3 метри жінки похилого віку, яка впала в неї по необережності. Рятувальники за допомогою драбини-палиці витягли жінку та передали медикам. Постраждалу госпіталізовано до міської лікарні №5.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.

 

14 вересня о 23:35 на дільниці автошляху «Донецьк-Олександрівка» у Добропільському районі, на прохання водіїв, рятувальники 19 державного пожежно-рятувального загону за допомогою буксирувального тросу та пожежної автоцистерни відтягли з дороги 2 дерева, які через сильний порив вітру впали та перекрили шлях.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.

 

15 вересня об 11:40 у місті Шахтарськ до рятувальників звернулись родичі хворої літньої людини, яка мешкає в квартирі на четвертому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку і не відкриває двері. Рятувальники 14 державного пожежно-рятувального загону по автодрабині, через відкрите вікно, потрапили до квартири та відчинили вхідні двері.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 3 чоловіка особового складу.

 

16 вересня о 00:25 у лісосмузі поблизу селища Маяки Слов’янського району, з проханням вилучити легковий автомобіль з піску, до рятувальників звернувся водій автівки. Рятувальники, які прибули за викликом, за допомогою тросу вилучили автомобіль на безпечну ділянку дороги.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 3 чоловіка особового складу.