Донецьк: на пожежі загинула людина

20 травня о 23:45 у місті Донецьк внаслідок пожежі, яка виникла у однокімнатній квартирі п'ятиповерхового житлового будинку по вулиці Комуністична, загинула людина. Підрозділами ДСНС пожежу ліквідовано о 01:13. Причина пожежі - необережність при палінні.

Від Головного управління ДСНС України у Донецькій області залучалось 4 одиниці техніки та 11 чоловік особового складу.

 

Димитрове, Новоазовський район: 2 людини постраждали на пожежах

21 травня о 05:51 у місті Димитрове під час пожежі, що виникла у однокімнатній квартирі п'ятиповерхового житлового будинку у мікрорайоні Світлий, постраждала 75-річна домовласниця. У задовільному стані здоров'я її госпіталізовано до центральної міської лікарні. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем.

Від Головного управління ДСНС України у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.

 

21 травня о 16:06 у селищі Сєдове Новоазовського району виникла пожежа у приватному житловому будинку по вулиці Дзержинського, під час якої постраждав 51-річний домовласник. У стані здоров'я середньої важкості постраждалого госпіталізовано до терапевтичного відділення центральної районної лікарні. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем.

Від Головного управління ДСНС України у Донецькій області залучалось 2 одиниці техніки та 9 чоловік особового складу.

 

Красноармійськ: через необережність на воді загинула людина

21 травня о 14:00 на міському ставку № 2 у місті Красноармійськ внаслідок порушення правил поведінки на воді загинув 49-річний мешканець селища Леніне Красноармійського району. Рятувальниками 9-го державного пожежно-рятувального загону за допомогою спецобладнання з води вилучено тіло загиблого.

Від Головного управління ДСНС України у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 6 чоловік особового складу.

 

Маріуполь, Краматорськ: рятувальники прийшли на допомогу дітям

20 травня о 20:13 у Жовтневому районі Маріуполя, на прохання працівників швидкої медичної допомоги, рятувальники 3-го державного пожежно-рятувального загону за допомогою гідравлічного інструменту деблокували затиснену ногу 6-річної дитини, яка при підйомі на «гірку» впала і застрягла колінним суглобом між стійками сходової огорожі.

Від Головного управління ДСНС України у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 3 чоловіка особового складу.

 

21 травня о 21:45 у місті Краматорськ, на прохання батьків, рятувальники здійснили відкривання вхідних дверей квартири, що розташована на третьому поверсі триповерхового житлового будинку по вулиці М. Тореза, де без догляду дорослих знаходилась малолітня дитина.

Прибувши на місце події, рятувальники по встановленій драбині, через балкон, потрапили всередину квартири та відчинили вхідні двері.

Від Головного управління ДСНС України у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу.