Макіївка: під час пожежі на дачі загинула літня людина

20 листопада о 18:22 у Совєтському районі Макіївки у садовому товаристві, що розташоване по вулиці Б. Хмельницького, виникла пожежа у дачному будинку. Рятувальниками по прибуттю на місці пожежі виявлено тіло 74-річного загиблого. Причина пожежі встановлюється.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалось 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.

Слов’янський район: піротехніки знищили 2 артснаряди часів Великої Вітчизняної війни

20 листопада об 11:00 в лісосмузі біля селища Богородичне виявлено артснаряд калібром 152 мм.

О 17:00 в лісосмузі біля селища Долина виявлено артснаряд калібром 105 мм.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області до вилучення та знищення артснарядів у кожному випадку залучалось 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.

Дзержинськ: виявлену ємність із ртуттю відправлено на утилізацію. Загрози навколишньому середовищу немає

20 листопада о 13:01 у місті Дзержинськ по вулиці Калінінградська у господарчій будівлі виявлено герметично зачинену ємність з рідиною, схожою на ртуть. Рятувальники 22 державного пожежно-рятувального загону, яки прибули на місце знахідки, вилучили 0,1 кг рідини і направили на утилізацію.

Від Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучалась 1 одиниця техніки та 2 чоловіка особового складу.