Зіткнення автомобілів поблизу м. Єнакієве

О 14:26 15-го лютого поблизу м. Єнакієве, на 481-му км траси «знам’янка-луганськ-ізварине» водій автомобіля «chevrolet» не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з вантажним автомобілем «mercedes-benz». Внаслідок події водій автомобіля «chevrolet» загинув. Рятувальники за допомогою гідравлічного інструменту розтиснули передні двері автомобілю та вилучили тіло загиблого водія. Від головного управління сили залучалась 1 одиниця техніки та 3 чоловіка особового складу.

Надання допомоги населенню у с. Комунарівка

О 17:30 15-го лютого у с. Комунарівка старобешівського району, зош-i-ii ст. – надання допомоги по підвозу води до котельні школи, де внаслідок перемерзання системи водопостачання виникла необхідність додаткового поповнювання опалювальної системи. Від головного управління залучалась 1 одиниця техніки та 2 чоловіка особового складу.

Робота з приведення автошляхів у належний стан

Станом на 06:00 16-го лютого за повідомленням дсад «донецький облавтодор» автошляхи донецької області відкриті за всіма напрямками, за винятком:

З 08:00 14-го лютого дільниця автошляху н20 «слов'янськ-донецьк-маріуполь», з 138 по 222 км (від м. Донецьк до м. Маріуполь) – обмежено рух великовантажних та великогабаритних транспортних засобів;

З 22:00 14-го лютого дільниця автошляху н20 «слов'янськ-донецьк-маріуполь», з 57 по 62 км (район регіонального ландшафтного парку «клебан-бик») – тимчасово був обмежений рух вантажного автотранспорту. О 09:00 15-го лютого згідно наказу начальника служби автомобільних шляхів у донецькій області № 29 від 15.02.2011 рух для вантажного автотранспорту на даній дільниці відновлено.

Працюють 30 механізмів, 39 працівників дсад «донецький облавтодор».

Джерело сайт МНС в Донецьку