Пожежі із загибеллю

30 листопада у Волноваському районі с. Єгорівка по вулиці Советській трапилась пожежа в будинку приватного сектору. На місці пожежі виявлено тіла двох загиблих – чоловіка, 1959 року народження, та жінки, 1974 року народження. Попередня причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі на твердому паливі – трищіна у димоході. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 13 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки.

30 листопада, місто Горлівка, Центрально-Міський район, вулиця Герцена – пожежа у квартирі. На місці пожежі загинув чоловік, віком 45-50 років, анкетні дані встановлюються. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні загиблим. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 11 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки.

30 листопада, місто Сніжне, вулиця Ландау – пожежа у квартирі. Загинув чоловік, 1971 року народження. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки.

29 листопада, місто Донецьк, Пролетарський район, вулиця Нестерова – пожежа у будинку приватного сектору. Загинув чоловік, 1975 року народження. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при використанні електроприладів. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 5 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.

29 листопада, місто Макіївка, сел. Новоселівка, вулиця Енгельса – пожежа в будинку приватного сектору. Загинув чоловік, 1928 року народження. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 6 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки. 29 листопада, Костянтинівський район, сел. Артемівка, вулиця Центральна – пожежа в будинку приватного сектору. Загинув чоловік, 1928 року народження. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 2 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки.

28 листопада, місто Макіївка, вулиця Степана Разіна – пожежа в будинку приватного сектору. Загинув чоловік, 1954 року народження. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів (електрообігрівач кустарного виробництва). Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.

Пожежі із травмуванням людей

30 листопада, місто Артемівськ, вулиця Петровського – пожежа в будинку приватного сектору. Постраждав чоловік, 1960 року народження. Його з діагнозом «опіки обличчя, тулубу» у задовільному стані було госпіталізовано до хірургічного відділення центральної районної лікарні Артемівська. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при монтажі електричної мережі (коротке замикання). Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 13 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки.

29 листопада, Костянтинівський район, сел. Артемівка, вулиця Центральна – пожежа в будинку приватного сектору. Постраждала жінка, 1931 року народження. Госпіталізована до міської лікарні №5, діагноз «опіки дихальних шляхів», стан – задовільний. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 2 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки.

29 листопада, місто Шахтарськ, вулиця Московська – пожежа в будинку приватного сектору. Постраждав, чоловік, 1976 року народження. Госпіталізован до центральної міської лікарні Шахтарська. Діагноз – «отруєння продуктами горіння», стан – задовільний. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 6 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.

Источник: http://www.mns.donbass.com/