Великоновоселківський район, сел. Веселе, вулиця Гагаріна – пожежа у приватному одноповерховому будинку. На пожежі загинув чоловік, 1959 року народження. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні.
Місто Амвросіївка, вулиця 22-го З’їзду – пожежа в будинку приватного сектору. На пожежі загинув чоловік, 1963 року народження. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
Ясинуватський район, сел. Спартак, вул. Чапаєва – пожежа у приватному одноповерховому будинку. Загинув чоловік, 1958 року народження. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 10 чоловік особового складу та 2  одиниці техніки.
У Совєтському районі Макіївки, сел. Ханжонкове трапилась пожежа у господарчій прибудові біля будинку. Постраждав чоловік, 1966 року народження. Отримав опіки спини та руки, від госпіталізації відмовився. Причина пожежі – необрежне поводженя з вогнем при палінні. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.