21 жовтня у місті Горлівка по вулиці Румянцева сталася пожежа в будинку приватного сектору. На місці пожежі виявлено тіло чоловіка, 1949 року народження. Попередня причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 11 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
21 жовтня, Старобешівський район, смт. Старобешеве, вулиця Шкільна – пожежа в будинку приватного сектору. На пожежі постраждала жінка, 1984 року народження. Її у задовільному стані госпіталізовано до МЛ м. Старобешеве з діагнозом «опіки кінцівок I ступеня». Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
21 жовтня, місто Волноваха, вулиця Свердлова – пожежа в будинку приватного сектору. Постраждала жінка, 1943 року народження. Її госпіталізовано до міської лікарні з діагнозом «опіки кінцівок I-II ступеня», стан задовільний. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.