О 22:45 23-го травня у м. Шахтарськ сталась пожежа у приватному житловому будинку. Постраждав чоловік, 1991 р.н. Він був госпіталізований до центральної міської лікарні з діагнозом «закритий перелам плеча» у задовільному стані здоров’я. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при монтажі саморобного електроводонагрівача. Від Головного управління залучалось 3 одиниці техніки та 9 чоловік особового складу.

О 16:00 23-го травня у Великоанадольському лісі здійснено знешкодження  артилерійських снарядів калібром 76 мм  (11 од.), які були знайдені лісничим під час обходу ділянок лісу. Від Головного управління залучалось 2 одиниці техніки та 7 чоловік особового складу.

Того ж дня о 20:00 поблизу залізничного перегону між селищами Великоанадоль та Володимирівка були знешкоджені боєприпаси, виявлені місцевим мешканцем під час прогулянки:

артилерійський снаряд калібром 203 мм – 1 од.;

артилерійський снаряд калібром 88 мм – 3 од;

вибухівник – 4 од.

О 05:00 22-го травня у Пролетарському районі м. Донецьк трапилась пожежа в одноповерховому шестиквартирному житловому будинку. Постраждав чоловік, 1987 р.н., непрацюючий, якого у вкрай тяжкому стані з діагнозом «опіки І-ІІ ступеню, 90% тіла, опіковий шок» було госпіталізовано до ІНВХ м. Донецька. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Від Головного управління залучалось 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.

Від Головного управління залучалось 2 одиниці техніки та 7 чоловік особового складу.