О 18:13 18 березня у Калінінському районі м. Горлівка трапилась пожежа в приватному житловому будинку, через це загинув чоловік, 1954 р.н. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Від Головного управління залучалось 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.

О 09:32 19 березня у Старобешівському районі в с. Роздольне трапилась пожежа, внаслідок якої загинули дві дитини, 2005 р.н. та 2009 р.н. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Від Головного управління залучалось 2 одиниці техніки та 10 чоловік особового складу.

О 12:55 20 березня у Ворошиловському районі м. Донецьк здійснено надання допомоги по відчиненню дверей квартири на восьмому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку, де знаходилась літня жінка, яка внаслідок падіння не могла самостійно піднятися та відчинити двері. Рятувальники за допомогою шанцевого інструменту відчинили вхідні двері працівникам «швидкої медичної допомоги». Від Головного управління залучалась 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.

О 21:09 20 березня у Жовтневому районі м. Маріуполь трапилась пожежа в приватному житловому будинку, внаслідок якої загинув чоловік, віком 35 років. Причина пожежі встановлюється. Від Головного управління залучалось 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу.

Джерело: МНС в Донецьку