Вшанування професійного свята рятувальників Донеччини розпочалося 16-го вересня біля пам’ятника Герою-рятувальнику на святковому мітингу, який відкрив вітальною промовою начальник Головного управління МНС України в Донецькій області Андрій Бондаренко. Також, під час мітингу, теплі слова в адрес рятувальників та ветеранів МНС лунали з боку начальника Управління з питань НС та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Донецької облдержадміністрації Сергія Глушка. 
На святковому засіданні, яке пройшло у Донецькому обласному музично-драматичному театрі імені Артема, пам'ять рятувальників, які загинули виконуючи свій службовий обов’язок, присутні вшанували хвилиною мовчання. Врятувати, запобігти, допомогти – ось основне завдання й суть роботи рятувальника. За це їм од-вічна подяка та пошана. Особливо тим героям, які віддали своє життя заради порятунку інших людей.
Потім Андрій Бондаренко привітав всіх присутніх у залі рятувальників області із професійним святом. До його привітань приєднався у своєму виступі заступник голови облдержадміністрації, голова комісії ТЕБ та НС Олександр Третяк.
В цей урочистий день до рятувальників завітало багато гостей із поздоровленнями та подарунками. Найкращі працівники  отримали нагороди від МНС та Го-ловного управління, а також грамоти і подяки.
Традиційно у цей день завершується щорічна акція «Герой-рятувальник року». Переможці обласного етапу акції були запрошені на сцену і отримали подарун-ки.
До рятувальників завітали й вихованці підшефного дитячого будинку № 1 у місті Донецьк, які вивчили вірші для своїх шефів.
А прикрасив урочисте засідання чудовий святковий концерт!