Пожежні Макіївки витягли бабусю з палаючої квартири. Пенсіонерка спала, коли в неї в будинку через коротке замикання загорілися дроти. Дерев'яні стіни і меблі спалахнули за кілька хвилин. Помітивши дим і полум'я, сусіди викликали рятувальників. Про це йдеться у сюжеті макіївського телеканалу ЮНІОН.

Пожежа сталася, на вулиці Черепанових, 147. Близько десятої ранку сусіди побачили дим, валяй з вікон. На початку одинадцятого дим почав проникати у квартири другого поверху.

Спочатку сусіди хотіли гасити будинок самі, потім, боячись вибивати вікна та двері, викликали рятувальників. Гасити квартиру приїхали два відділення пожежників. Вони відразу ж кинулися до будинку, старенька лежала в передпокої без свідомості.

"Дітям було дуже небезпечно там працювати, там було сильне задимлення. Це все протягом п'яти хвилин. Жінка була виявлена і винесено на свіже повітря", - розповів Валерій Цапук, заступник начальника Макіївського управління МНС.

У лікарню потерпілу привезли без свідомості. Відразу ж направили до реанімації. Ніч пенсіонерка провела в комі, проте вчора прокинулася і почала говорити. Лікарі констатують: у постраждалої - отруєння чадним газом і опік дихальних шляхів. За словами медиків, операція жінці не потрібна, і загрози для її життя немає.

"Проводимо інтенсивну терапію, крапельниці вводимо. Прогнози сприятливі - з позитивною динамікою", - говорить Юлія Блавадская, лікар відділення реанімації.

Пожежних, які винесли стареньку з вогню, представлять до звання "Герой-рятувальник року".