Маріупольські синоптики підтверджують штормове попередження. За уточненими даними, сніг заметіль і сильний вітер впадуть на Маріуполь вже цієї ночі.

«Сила північно-східного вітру складе 15-20 метрів за секунду з поривами до 24 метрів за секунду. Температура знизитися до 8 градусів морозу. На дорогах будуть накати і снігові замети », - підтвердила
ilich.in.ua початковий прогноз начальник відділу метеопрогнозів Маріупольської гідрометеообсерваторіі Ольга Діденко.

«Оперативні та комунальні служби міста вже переведені на посилений варіант чергування. Підготовлена спецтехніка та посипний матеріал », - повідомив начальник управління з питань цивільної безпеки і захисту населення Маріупольської міськради Володимир Виноградов.

У зв'язку з погіршенням погодних і дорожніх умов Державтоінспекція Маріуполя закликає водіїв бути гранично обережними: дотримувати безпечну швидкість, дистанцію, не виїжджати без зимової гуми, а по можливості поставити машини на прикол, щоб не ризикувати.

«Пам'ятайте, від кожного з вас залежить безпечний рух на дорогах, життя інших людей і ваша власна", - говорить начальник відділення профілактики ДАІ м. Маріуполя Віталій Шевкунов. - Якщо ви потрапили в складну дорожню обстановку, або стали свідком ДТП і потрібна допомога, звертайтеся в ДАІ телефоном: 47-41-40. Він працює цілодобово ».

Джерело: ilich.in.ua