Вивчивши досвід рятувальників Одеської, Херсонської, Миколаївської областей, в яких погода вже проявила свій суворий зимовий характер, рятувальники провели повний комплекс підготовчих заходів для реагування на можливі надзвичайні ситуації. У стані підвищеної готовності знаходиться колісна техніка, механізми проти ковзання, розморожування гідрантів, автономного електропостачання, мобільні теплі пункти.

Донецк завалило снегом

Донецк завалило снегом

Робота ведеться в щільному взаємодії з Облавтодором та службою ДАІ. На даний момент на розчищення дорого задіяно понад півтори сотні одиниць дорожньої техніки, основні траси області прохідні. Ситуація знаходиться під контролем.

На даний момент сили МНС були задіяні на розтягування автомобілів, перегородивши рух в Артемівську, проводилася буксирування двох застрягли легкових автомобілів (серед пасажирів діти) і автомобіля дитячої молочної кухні в Макіївці. У темний час доби силами МНС було організовано супровід по трасі проходження транзитного пасажирського автобуса Дніпропетровськ - Ростов. На даний момент часу автобус перетнув кордон з Росією на пропускному пункті «Успенка». Супровід продовжено рятувальниками Росії.

Велике прохання відмовитися від тривалих поїздок до покращення погодних умов. Якщо вам все-таки вкрай необхідно виїхати, запасіться в дорогу додатковою кількістю палива в каністрах, лопатою, теплими ковдрами, термосом з гарячим питвом і не забувайте телефони екстрених служб - 101, 102, 103. Повідомивши з будь-якого з цих телефонів про те, на якій ділянці дороги ви знаходитесь і яка вам потрібна допомога, ви активізуєте весь ланцюжок служб та допомога до вас прийде.

Источник: сайт ГУ МЧС Украины в Донецкой области