Профілактична робота з протипожежної тематики займає важливе місце у діяльності будь-якого територіального підрозділу МНС. Особливої уваги при цьому потребують діти. Тільки торік вогонь забрав життя  5 дітей, цього року  -  вже 10! Саме сумна статистика та прагнення попередити лихо  наштовхнули керівництво управління МНС в м. Макіївка на цікавий задум – створення дитячого художнього твору на протипожежну тематику.

За допомогою пожежні звернулись до директора палацу культури Ясинуватського коксохімічного заводу Ірини Рудь та творчого колективу закладу. Результатом плідної співпраці рятувальників та керівників творчих колективів Лариси Меренкової, Лариси Курочкіної та Світлани Котельникової стала музична казка «Привередливый жук», яка вперше була представлена глядачам 12 травня цього року на сцені палацу культури. У прем’єрі прийняли участь актори дитячого музичного театру «КуТуШе» та ансамбль класичного танцю «Жемчужинки».

Відвідати захід прийшло понад 250 маленьких глядачів. Також серед гостей палацу культури було керівництво управління МНС у м. Макіївка та представники місцевих й регіональних засобів масової інформації.

Після прем’єри діти подивилися  на різноманітну спеціальну техніку, що використовується під час гасіння пожеж, яка була розташована на площі перед палацом культури, та отримали кросворди й листівки на протипожежну тематику.

Сказка от пожарных Донецка