В школі «Малюків-рятівників», яка організована на базі Донецької обласної бібліотеки для дітей та юнацтва імені Кірова проходить Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності населення. Сьогодні вихованці цієї школи завітали в гості до Історичної виставки пожежно-рятувальної справи Головного управління МНС України в Донецькій області.  Їм була надана можливість не тільки подивитися експозицію, а й потримати в руках унікальні експонати та навіть приміряти на себе каски пожежних різних часів.

Враховуючи той факт що в Донецькій області з початку року на пожежах загинуло 14 дітей, в профілактичній бесіді співробітники центру пропаганди особливу увагу приділили  правилам поводження з електропобутовими приладами та діям на випадок пожежі, а також розглянули правила безпеки при використанні піротехнічних виробів, правила експлуатації газового обладнання та правила поведінки на льоду. Ще раз розповіли, в яких ситуаціях та яку екстрену службу необхідно викликати до міста події.

Учні продемонстрували свої знання з правил безпеки життєдіяльності, на пожежі, на льоду, під час виявлення вибухонебезпечних предметів та в інших випадках. Ставили багато питань та самі розповідали про екстремальні випадки які відбувалися з їхніми друзями, чи ті, про які чули від дорослих.

Наприкінці уроку учням було запропоновано подивитися  фільм про безпечне  використання феєрверків та соціальні відеоролики на протипожежну тематику.

По завершенню бесіди кожний школяр отримав профілактичну листівку та розповів, що нового дізнався з цієї бесіди.

Джерело: офіційний сайт МНС України в Донецькій області