Напередодні ввечері спалахнула пожежа на стадіоні «Донбасс-арена», який зводять у Донецьку до Євро-2012. Займання сталося в паркінгу близько 20.00 години. За офіційними даними, чадним газом отруїлися двоє турецьких робітників, яких доправили в обласну лікарню імені Калініна. Однак по телефону лікарі кажуть, що зі стадіону до них поступило п’ятеро людей. Ще десятеро – в реанімації першої міської лікарні.

Пожежники прибули швидко, вогонь погасили за дві години. За попередньою версією, займання сталася через коротке замикання у тимчасовій освітлювальній мережі. Того дня на будівництві стадіону працювало 900 робітників турецької фірми ЕНКА. На момент пожежі робоча зміна закінчилася.

Сергій Ісаков, керівник проекту компанії "Стадіон Шахтар": "Ночью никакие работы не проводились в подземном паркинге, поэтому и пострадавших, собственно говоря, нету. Когда стала видимость ограничена, людей всех фирма «ЭНКА» собирает, и они больше там не работают: ни на высоте, ни в темных помещениях, т.е. на объекте находится только охрана".

Андрій Бондаренко, начальник ГУ МНС України в Донецькій області: "Это строящийся паркинг, который примыкает к основной части стадиона, горел строительный мусор. Естетственно, принимали участие в тушении до прибытия подразделения сами сотрудники, рабочие объекта, есть двое пострадавших, по всей видимости из тех, которые тушили пожар". //ICTV