Прем'єра першого українського оригінальному мюзиклу «Глорія» готує до 8 Березня Донецький національний академічний український музично-драматичний театр. Про це художній керівник театру Марк Бровун повідомив сьогодні на прес-конференції в Донецьку.

Як зазначив М. Бровун, на даний момент в Україні досі не створено жодного вітчизняного українського мюзиклу на оригінальний сюжет з авторською музикою. «Вистава« Глорія »буде першим українським оригінальним мюзиклом, створеним за всіма канонами цього жанру», - сказав він.

При цьому мюзикл з робочою назвою «Глорія» ніяк не пов'язаний з українською класикою. Це історія непередбачуваною любові на роботі, сучасного службового роману між вимогливим і категоричним керівником гламурного видання і талановитим невідомим фотографом, з захоплюючим сюжетом і оригінальною авторською музикою, розказана мовою чудового вокалу і видовищною модерної хореографії.

«Сюжет досить цікавий і простий. І історія дуже проста. Вона про те, як сучасний мегаполіс і нанотехнології все Прискорюючись і прискорюючи вбивають все ніжне і тонке в душі кожної людини. А воно, виявляється, блукає десь поруч і треба тільки на секундочку іноді зупиниться і - ось воно », - сказав режисер-постановник Вадим Пінський.

Журналісти мали можливість побачити робочі фрагменти вистави, що дало можливість оцінити вокал, якість звуку та видовищність хореографії. Самі творці мюзиклу говорять, що його грандіозність і винятковість полягає ще й у тому, що в процесі роботи і під конкретних виконавців написана кожна нота і кожна буква, проект створювався не тільки під солістів, а й під вокалістів, які працюють в групі. При цьому по максимуму задіяні можливості виконавців - голоси і пластичні здібності.

«Офіційна прем'єра відбудеться 8 Березня. Це подарунок жінкам Донбасу », - сказав М. Бровун.

Оскільки театр здійснює велику кількість виїзних спектаклів, то з цим мюзиклом будуть мати можливість ознайомитися мешканці багатьох міст донецького регіону. У вересні 2010 року мюзикл «Глорія» зможе гідно представити театральне мистецтво Донецької області під час гастролей театру в Києві.