8 листопада з попереднім діагнозом «отруєння грибами» до реанімаційного відділення міської лікарні №2 Горлівки поступили троє людей: чоловік, 1955 року народження, стан важкий; жінки, 1951, 1985 рр. народження - у важкому та середньому стані здоров’я. Люди вживали у їжу гриби.

Головне управління МНС України в Донецькій області застерігає: будьте обережні при вживанні грибів, не вживайте невідомі гриби, не давайте вживати їх дітям!!!!!

Негайні дії при отруєнні грибами.
1.   Викличте "Швидку меддопомогу".
2.     Одночасно, не чекаючи її прибуття, негайно промийте шлунок: випийте 5-6 склянок кип'яченої води або блідо-рожевого розчину марганцівки; натискуйте пальцями на корінь язика, щоб викликати блювоту; прийміть активоване вугілля (4-5 пігулок), доки промивні води стануть чистими.
3.     Після надання першої допомоги: дайте випити постраждалому міцний чай, каву, або злегка підсолену воду, щоб відновити водно-сольовий баланс; покладіть на живіт і до ніг постраждалому грілки для полегшення його стану.
4.     З'ясуйте, хто вживав разом з постраждалим гриби, застосуйте профілактичні заходи.
Забороняється:
Вживати будь-які ліки і їжу, а тим більше алкогольні напої, молоко - це може прискорити всмоктування токсинів грибів в кишечнику. Займатися будь-якими іншими видами самолікування.