У Луганську на перетині вулиць Херсонська і Дьоміна склалася вибухонебезпечна ситуація аналогічна ситуації з «Суп-хауз». Про це сьогодні на сесії Луганської міськради заявив депутат від КПУ Анатолій Аулов, передає кореспондент Луганск.proUA.com

За словами депутата, в 2007 році Луганська міськрада передала в оренду земельну ділянку у цьому районі товариству «Зоря + Схід» під будівництво та розміщення торгово-виставкового комплексу (ТВК), автосалону, СТО автомобілів.

Потім же ця земля була передана іншому суб'єкту.

«І там стали будувати АЗС. Порушені всі норми, - зазначив Анатолій Аулов. - Там проходять повітряні лінії електропередач, там проходить лінія газопостачання ».

Від імені мешканців цього району він попросив депутатів скасувати рішення міськради про передачу цієї земельної ділянки в оренду товариству «Зоря + Схід».

Міський голова Сергій Кравченко закликав депутатів не приймати рішення «з голосу», він запропонував депутату Аулов підготувати проект рішення з даного питання, який би пройшов всі профільні комісії. Також мер доручив призупинити будівництво АЗС до з'ясування ситуації.

Нагадаємо, що 3 лютого 2007 року в центрі Луганська в районі перетину вулиць Радянська і Оборонна близько 13.10 стався вибух бістро «Суп-хауз. Вибухнули газові балони на кухні кафе. В результаті вибуху двоє людей загинули, ще 11 осіб, з яких 2 дітей 2000 і 1990 років народження, були госпіталізовані до опікового центру обласної клінічної лікарні з незначними травмами і опіками.