У критому спортивному комплексі 23-ї самостійної державної пожежної частини управління МНС у м. Маріуполь 4 грудня 2009 року пройшов VII турнір з пожежно-прикладного спорту, присвячений пам'яті Валерія Рогозинського, що трагічно загинув 12 років тому. Нагадаємо, що Валерій Рогозинський загинув у віці 34 років під час ліквідації однієї із самих масштабних пожеж за всю історію Маріуполя. 26 листопада 1997 року з палаючого будинку Приазовського державного технічного університету було врятовано 29 людей.

Турнір ВАЛЕРІЯ РОГОЗИНСЬКОГО

Турнір ВАЛЕРІЯ РОГОЗИНСЬКОГО

У змаганнях брали участь 6 команд із усіх пожежних частин Маріуполя. На змаганнях був присутній начальник Головного управління МНС України в Донецькій області Андрій Бондаренко. Разом із керівництвом Маріупольського гарнізону він побажав усім учасникам удачі в боротьбі. Турнір проходив у три етапи. Рятувальники демонстрували професіоналізм і вміння, долаючи 100-метрову смугу з перешкодами, підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху й підйом по трьохколінчастій висувній драбині у вікно третього поверху.

За підсумками змагань, перше місце посіла команда 23-ї самостійної державної пожежної частини, друге – 25-ї СДПЧ, третє - 53-ї державної пожежної частини. Дипломи вручав начальник Головного управління МНС України в Донецькій області Андрій Бондаренко.

Источник: сайт ГУ МЧС Украины в Донецкой области